Views Send (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (40 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: select
ja: 選択

en: Subject
ja: 件名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Priority
ja: 優先度

en: Message
ja: メッセージ

en: none
ja: なし

en: Views
ja: ビュー

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Attachment
ja: 添付

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Recipients
ja: 受信者

en: Send e-mail
ja: メールを送信

en: Sender
ja: 送信者

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: 1 day
ja: 1日

en: Unlimited
ja: 無制限

en: Send
ja: 送信

en: Attachments
ja: 添付

en: normal
ja: ノーマル

en: Tokens
ja: トークン

en: Token
ja: トークン

en: Cron throttle
ja: Cronスロットル

en: Replacement value
ja: 置換される値

en: E-mail body
ja: メール本文

en: E-mail subject
ja: メール件名

en: low
ja: 低

en: high
ja: 高

en: 1 week
ja: 1週間

en: highest
ja: 最高

en: lowest
ja: 最低

en: Request receipt
ja: 受信を要求

en: Row
ja: 行

en: Immediate
ja: 今すぐ

en: 2 weeks
ja: 2週

en: Mail spool expiration
ja: メールスプールの有効期限

en: Recent log entries
ja: 最近のログ項目

en: Please select at least one item.
ja: 少なくとも項目を1つ選択してください。
