Views Send (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (35 entries)

en: Next
pt: Seguinte

en: select
pt: selecionar

en: Subject
pt: Assunto

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Priority
pt: Prioridade

en: Message
pt: Mensagem

en: none
pt: nenhum

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: Attachment
pt: Anexo

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Recipients
pt: Destinatários

en: Send e-mail
pt: Enviar email

en: Sender
pt: Remetente

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: E-mail address
pt: Endereço de email

en: 1 day
pt: 1 dia

en: Unlimited
pt: Ilimitado

en: Send
pt: Enviar

en: Attachments
pt: Anexos

en: Replacement value
pt: Valor de substituição

en: E-mail subject
pt: Assunto do email

en: low
pt: baixa

en: high
pt: alta

en: Headers
pt: Cabeçalhos

en: 1 week
pt: 1 semana

en: highest
pt: maior

en: lowest
pt: menor

en: Request receipt
pt: Comprovativo de receção

en: Go back
pt: Retroceder

en: Row
pt: Linha

en: Immediate
pt: Imediato

en: 2 weeks
pt: 2 semanas

en: Mail spool expiration
pt: Fim da fila de email

en: Recent log entries
pt: Entradas recentes no registo
