Views Send (7.x-1.5) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: select
se: vállje

en: Cancel
se: Hilggo

en: Attachment
se: Mielddus

en: Send e-mail
se: Sádde e-boastta

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus
