Views Send (7.x-1.7) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Next
bg: Още

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Priority
bg: Приоритет

en: Message
bg: Съобщение

en: none
bg: не

en: Views
bg: Изгледи

en: Timestamp
bg: Време

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Recipients
bg: Получатели

en: Send e-mail
bg: Изпрати имейл

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Send
bg: Изпрати

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Recent log entries
bg: Последни лог записи
