Views Send (7.x-1.7) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: 1 week
ga: seachtain amháin

en: Go back
ga: Téigh siar
