Views Send (7.x-1.7) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Next
ro: Următor

en: select
ro: selectare

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Priority
ro: Prioritate

en: Message
ro: Mesaj

en: none
ro: nimic

en: Views
ro: Vizualizări

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Attachment
ro: Anexă

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Send e-mail
ro: Trimite mesajul

en: Sender
ro: Expeditor

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Send
ro: Trimite

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: Token
ro: Simbol

en: Replacement value
ro: Valoarea de înlocuire

en: E-mail subject
ro: Subiect e-mail

en: low
ro: scăzut

en: high
ro: înalt

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: Go back
ro: Înapoi

en: Row
ro: Rând

en: Recent log entries
ro: Intrări recente în log
