Views Send (7.x-1.7) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Message
sr: Порука

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Go back
sr: Предходни корак
