Views Send (7.x-1.7) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: select
th: เลือก

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Message
th: ข้อความ

en: none
th: ไม่มี

en: Views
th: ดู

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: Send e-mail
th: ส่งอีเมล

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Send
th: ส่ง
