Views Send (7.x-1.8) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: select
ka: მონიშვნა

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: none
ka: არცერთი

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: Send e-mail
ka: წერილის გაგზავნა

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები
