Views Send (7.x-1.8) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: select
ml: സെലക്റ്റ് ചെയ്യൂ

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: Recipients
ml: സ്വീകർത്താക്കൾ

en: Send e-mail
ml: ഇ-മെയില്‍ അയക്കൂ

en: E-mail address
ml: ഇ-മെയില്‍ വിലാസം

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം
