Views Send (7.x-1.8) - en to uk translation catalogue (76 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: select
uk: вибір

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Message
uk: Повідомлення

en: none
uk: немає

en: Views
uk: Види

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Attachment
uk: Долучення

en: User ID
uk: ID користувача

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Send e-mail
uk: Надіслати повідомлення електронної пошти

en: Sender
uk: Відправник

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: 1 day
uk: 1 день

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Send
uk: Надіслати

en: Attachments
uk: Вкладення

en: normal
uk: звичайно

en: Tokens
uk: Замінники

en: Token
uk: Замінник

en: Cron throttle
uk: Обмежувач крону

en: Replacement value
uk: Значення заміни

en: E-mail body
uk: Вміст листа

en: E-mail subject
uk: Тема листа

en: low
uk: низький

en: high
uk: високий

en: Headers
uk: Заголовки

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: Recipient's name
uk: Ім'я відправника

en: highest
uk: найвищий

en: lowest
uk: найнижчий

en: Request receipt
uk: Запит підтвердження про одержання

en: Note that e-mail priority is ignored by a lot of e-mail programs.
uk: Помітьте, що пріоритет електронних адрес може бути ігнорований більшістю поштових програм.

en: Go back
uk: Назад

en: Row
uk: Рядок

en: Immediate
uk: Негайно

en: 2 weeks
uk: 2 тижні

en: Mail spool expiration
uk: Тривалість існування буфера пошти

en: Recent log entries
uk: Останні записи журналу

en: Sender's name
uk: Ім'я відправника

en: Select all items on this page
uk: Вибрати всі елементи на цій сторінці

en: Please select at least one item.
uk: Будь ласка, оберіть принаймні один елемент.

en: Enter the sender's human readable name.
uk: Введіть людиносприйня́тне ім'я відправника.

en: Sender's e-mail
uk: Електронна адреса відправника

en: Enter the sender's e-mail address.
uk: Введіть електронну адресу відправника.

en: Field used for recipient's name
uk: Поле, використовуване для імені отримувач

en: Select which field from the current view will be used as recipient's name.
uk: Оберіть, яке поле з поточного виду буде використане як ім'я отримувача.

en: Field used for recipient's e-mail
uk: Поле, використовуване для електронної пошти отримувача

en: Select which field from the current view will be used as recipient's e-mail.
uk: Оберіть, яке поле з поточного виду буде використанеі як електронна адреса отримувача.

en: E-mails are spooled. How long must messages be retained in the spool after successfull sending.
uk: Електронні повідомлення буферизуються. Скільки повідомлення будуть залишатися в буфері після успішної відправки.

en: Message sent to %mail.
uk: Повідомлення відправлено до %mail.

en: %ok messages sent in %sec seconds, %fail failed sending.
uk: Виконано відправлення %ok повідомлень за %sec секунд(и), %fail відправити не вдалося.

en: After sending an individual email
uk: Після відправляння окремого електронного листа

en: All information about the message.
uk: Вся інформація про повідомлення.

en: message count
uk: кількість повідомлень

en: The number of messages added to the spool.
uk: Кількість повідомлень, доданих в буфер.

en: Recipient's e-mail
uk: Електронна адреса відправника

en: E-mail headers (serialized)
uk: Заголовки листа (серіалізовані)

en: Additional e-mail options
uk: Додаткові параметри електронної пошти

en: Additional headers
uk: Додаткові заголовки

en: Sets the numbers of messages sent per cron run. Failure to send will also be counted. Cron execution must not exceed the PHP maximum execution time of %max seconds. You find the time spend to send e-mails in the !recent_logs.
uk: Встановлює кількість повідомлень, що відправляються за один запуск крону. Невдале відправлення також враховуватиметься. Виконання крону має не перевищувати максимальний час виконання у PHP, що становить  %max секунд. Щоб дізнатись час, витрачений на відправлення електронних листів, дивіться !recent_logs.

en: Log e-mails
uk: Журналювати електронні листи

en: PHP maximum execution time almost exceeded. Remaining e-mail messages will be sent during the next cron run. If this warning occurs regularly you should reduce the cron throttle setting.
uk: Максимальний час виконання PHP майже перевищено. Електронні листи, що залишились будуть відправлені під час наступного запуску крону. Якщо це попередження виникає регулярно, необхідно зменшити значення обмежувача крону.

en: e-mail message
uk: повідомлення електронної пошти

en: After adding all e-mails to the spool
uk: Після додавання всіх електронних листів до буфера

en: After adding an individual e-mail to the spool
uk: Після додавання окремого електронного листа до буфера

en: NB! The attached file is stored once per recipient in the database if you aren't sending the message directly.
uk: Вкладений файл зберігається в базі даних тільки один раз для кожного одержувача, якщо ви не посилаєте повідомлення конкретному одержувачу

en: Sent @current of @total messages.
uk: Відправлено @current з @total повідомлень.

en: Enter the e-mail's subject. You can use tokens in the subject.
uk: Введіть тему листа. У темі листа можна використовувати замінники.

en: Enter the body of the message. You can use tokens in the message.
uk: Введіть текст повідомлення. У тексті повідомлення можна використовувати замінники.

en: You can use the following tokens in the subject or message.
uk: В темі чи повідомленні можна використовувати наступні замінники.

en: General tokens
uk: Загальні замінники
