Views Send (7.x-1.8) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Message
ast: Mensax

en: none
ast: nengún

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Attachment
ast: Axuntu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: Send e-mail
ast: Unviar corréu-e

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Send
ast: Unviar

en: Attachments
ast: Axuntos
