Views Send (7.x-1.8) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: select
mn: Сонгох

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Message
mn: Зурвас

en: none
mn: хоосон

en: Views
mn: Харагдацууд

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Send e-mail
mn: Цахим захиа илгээх

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Send
mn: Илгээх
