Views Send (7.x-1.8) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Next
or: ପର

en: select
or: ଚୟନ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: E-mail address
or: ଇ-ମେଲ ଠିକଣା

en: Unlimited
or: ଅସୀମ
