Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: pixels
be: пікселі

en: %name must be an integer.
be: %name павінна быць лікавым

en: Dark
be: Цёмная
