Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: pixels
cs: pixelů

en: %name must be an integer.
cs: %name musí být celé číslo.
