Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: pixels
da: pixel

en: Light
da: Lyst

en: %name must be an integer.
da: %name skal være et heltal.

en: Dark
da: Mørkt
