Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Views
de: Ansichten

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: pixels
de: Pixel

en: Light
de: Hell

en: %name must be an integer.
de: %name muss eine Ganzzahl sein.

en: Dark
de: Dunkel
