Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Views
et: Vaated

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: pixels
et: pikslit

en: %name must be an integer.
et: %name peab olema täisarv.
