Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Views
eu: Bistak

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: pixels
eu: pixel-ak

en: %name must be an integer.
eu: %name osokoa izan behar da.
