Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Views
fa: نماها

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: pixels
fa: پیکسل

en: Light
fa: روشن

en: %name must be an integer.
fa: %name باید یک عدد صحیح باشد.

en: Dark
fa: تاریک
