Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Views
fi: Näkymät

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: pixels
fi: pikseliä

en: Light
fi: Vaalea

en: %name must be an integer.
fi: %name on oltava kokonaisluku.

en: Dark
fi: Tumma
