Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Views
gl: Vistas

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: pixels
gl: píxeles

en: %name must be an integer.
gl: %name debe ser un enteiro.

en: Dark
gl: Escuro
