Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Views
he: היבטים

en: pixels
he: פיקסלים

en: %name must be an integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם.
