Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Views
hu: Nézetek

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: pixels
hu: képpont

en: Light
hu: Világos

en: %name must be an integer.
hu: %name értékének egésznek kell lennie.

en: Dark
hu: Sötét
