Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Views
id: View

en: pixels
id: piksel

en: %name must be an integer.
id: %name harus bilangan bulat.
