Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Views
ja: ビュー

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: pixels
ja: ピクセル

en: %name must be an integer.
ja: %name は整数値でなければなりません。
