Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Views
jv: View

en: pixels
jv: piksel

en: %name must be an integer.
jv: %name kudu wilangan bulat.
