Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: 100%
kn: ೧೦೦%

en: 50%
kn: ೫೦%
