Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Views
lv: Skati

en: pixels
lv: pikseļi

en: %name must be an integer.
lv: %name jābūt veselam skaitlim.
