Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Views
nl: Overzichten

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Light
nl: Licht

en: %name must be an integer.
nl: %name moet een geheel getal zijn.

en: Dark
nl: Donker
