Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Views
oc: Vistas

en: pixels
oc: pixèls

en: %name must be an integer.
oc: %name deu èsser un entièr.
