Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Views
pl: Widoki

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: pixels
pl: piksele

en: Light
pl: Jasny

en: %name must be an integer.
pl: %name musi być liczbą całkowitą.

en: Dark
pl: Ciemny
