Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Advanced Settings
pt: Configurações avançadas

en: %name must be an integer.
pt: %name deve ser um número inteiro.

en: Dark
pt: Escuro
