Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Views
ru: Представление

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: pixels
ru: пикселей

en: Light
ru: Светлая

en: %name must be an integer.
ru: %name должен быть целым числом.

en: Dark
ru: Темный
