Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Views
sv: Vyer

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: pixels
sv: pixlar

en: Light
sv: Ljust

en: %name must be an integer.
sv: %name måste vara ett heltal.

en: Dark
sv: Mörkt
