Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Views
th: ดู

en: pixels
th: พิกเซล

en: %name must be an integer.
th: %name ต้องเป็นเลขจำนวนเต็ม
