Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Views
uk: Види

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: pixels
uk: пікселів

en: Light
uk: Світла

en: %name must be an integer.
uk: %name повинен бути цілим числом.

en: Dark
uk: Темний
