Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Light
vi: Nhẹ

en: %name must be an integer.
vi: %name phải là số nguyên.

en: Dark
vi: Sẫm màu
