Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Views
ar: العرض

en: Advanced Settings
ar: إعدادات متقدمة

en: pixels
ar: بكسلات

en: %name must be an integer.
ar: يجب أن يكون %name عدد صحيح.
