Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: pixels
ca: píxels

en: Light
ca: Clar

en: %name must be an integer.
ca: %name ha de ser un enter.

en: Dark
ca: Fosc
