Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Views
es: Vistas

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: pixels
es: píxeles

en: Light
es: Fina

en: %name must be an integer.
es: %name debe ser un entero.

en: Dark
es: Oscuro
