Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Views
it: Viste

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: pixels
it: pixel

en: Light
it: Chiaro

en: %name must be an integer.
it: %name deve essere un intero.

en: Dark
it: Scuro
