Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Views
lt: Vaizdai

en: pixels
lt: pikseliai

en: Light
lt: Šviesi

en: %name must be an integer.
lt: %name privalo būti sveikas skaičius.

en: Dark
lt: Tamsiai
