Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Advanced Settings
pt: Definições Avançadas

en: pixels
pt: píxeis

en: %name must be an integer.
pt: %name deve ser um número inteiro.
