Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Views
ro: Vizualizări

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: pixels
ro: pixeli

en: %name must be an integer.
ro: %name trebuie să fie un număr întreg.
