Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: pixels
sk: pixelov

en: %name must be an integer.
sk: %name musí byť celé číslo.
