Views Sexy Throbber (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Views
tr: Görünümler

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: pixels
tr: piksel

en: %name must be an integer.
tr: %name bir tam sayı olmalı.
