Views Show More (7.x-2.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: None
vi: Không có

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Replace
vi: Thay thế

en: Slow
vi: Chậm

en: Fast
vi: Nhanh

en: Advanced Options
vi: Các tùy chọn cao cấp

en: Animation
vi: Hoạt ảnh

en: %name must be a positive integer.
vi: %name phải là số nguyên dương.
