Views Show More (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Views
oc: Vistas

en: Custom
oc: Personalizat

en: Advanced Options
oc: Opcions avançadas

en: %name must be a positive integer.
oc: %name deu èsser un entièr positiu.
